
Двигун для мотоблока WEIMA BT170F-T/20 (для WM1100C-шліци 20 мм), бензо 7.0 л.
6 030 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20005
+380 (68) 665-31-81
Ольга- +380 (50) 821-17-21Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двигун для мотоблока WEIMA BT170F-T/20 (для WM1100C-шліци 20 мм), бензо 7.0 к.с.
| Технічні характеристики | |
| Модель двигуна | BT170F (бензин) |
| Тип двигуна | 4-тактний. одноциліндровий двигун, з верхнім розташуванням клапанів |
| Робочий об'єм | 210 cc см3 |
| Діаметр циліндра*хід поршня | 70 х 56 мм |
| Максимальна потужність | 5,5 кВт/7,5 к.с. 3600 об./хв. |
| Максимальний крутний момент | 13 Нм/ 2500 об/хв. |
| Витрата палива | 395 g/kw.h г/л.с ⁇ год |
| Розміри (довжина*ширина*висота) | 430*380*390 мм |
| Маса (зі стартером) | 16 кг |
| Система охолодження | Повітряна, з примусовою циркуляцією повітря |
| Система запалювання | Транзисторне магнетто |
| Напрямок обертання колінвала | Проти годинникової стрілки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність | 7 к. с. |
| Виробник | Weima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | WEIMA |
| Тип техніки | Двигуни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 030 ₴



